Kategorie

Nasza marka

Przyzwyczajono nas, że każda część ciała potrzebuje odrębnego kosmetyku. Tymczasem naturalne, czyste masła oraz oleje wspierają skórę w jej regeneracji, nie rozleniwiając jej i nie uzależniając. To skład danego kosmetyku decyduje, czy jest on odpowiedni dla naszego ciała, dlatego świadomy konsument przywiązuje ogromną wagę do czytania etykiet.

Ecorocco to marka, która powstała z miłości do natury i z pasji do naturalnych specyfików służących do pielęgnacji całego ciała, pochodzących z Maroka.

Ecorocco to najwyższej jakości kosmetyki naturalne oparte na oryginalnych formułach znanych od tysiącleci. Pozyskiwanie naturalnych surowców i metoda ich produkcji to sposoby najczęściej przekazywane z pokolenia na pokolenie jako drogocenna wiedza i spuścizna.

100% natury

Wyznajemy zasadę, że hasło ‘kosmetyki naturalne’ zobowiązuje, zatem składniki wszystkich naszych produktów są naturalnego, roślinnego pochodzenia, nigdy odzwierzęcego. Postawiliśmy na ofertę składającą się w większości z kosmetyków jednoskładnikowych: czyste masła oraz 100% oleje roślinne do pielęgnacji całego ciała oraz włosów. Również te kilkuskładnikowe, znajdujące się w naszym sklepie, to produkty będące starannie dobraną mieszanką naturalnych składników, oparte na unikalnych formułach, stworzonych z troską o najwyższą jakość. Świadomie używamy słów ‘kosmetyki naturalne’, gdyż nasze produkty w pełni na to określenie zasługują.

Minimalizm

Produkty naturalne, oprócz aspektu zdrowotnego, są również wydajne, dzięki czemu nasz klient może cieszyć się kosmetykiem bardzo długo, nie wydając jednocześnie wielu pieniędzy. Filozofia i skuteczność stosowania kosmetyków naturalnych opiera się na minimaliźmie.

Wiedza

Każdy produkt marki Ecorocco posiada informację o składnikach, jak i dacie przydatności do użycia. W tradycyjnych drogeriach znajdziemy produkty dedykowane dla konkretnej grupy wiekowej i konkretnych problemów ze skórą, podczas gdy naturalne kosmetyki określane są jako ‘do każdego rodzaju skóry’. Dzieje się tak dlatego, gdyż tego rodzaju specyfiki nie przeszkadzają, a w sposób naturalny mobilizują nasze włosy oraz skórę do samoregeneracji. Pamiętajmy, że dobór odpowiedniego dla nas kosmetyku to kwestia indywidualna, a nasza skóra sama nam podpowie, co dla niej jest najlepsze.